Co nas wyróżnia

Nauka i praktyka

Swoją wiedzę zawdzięczamy pracy w Centrali Viessmann Polska gdzie wyszkoliliśmy kilkudziesięciu: Instalatorów, Salony Firmowe Viessmann oraz Projektantów na lokalnym rynku woj. Śląskiego.

Pierwsi w Świecie

Z ramienia Viessmann koordynowaliśmy powstanie w 2007 r. pierwszej i największej w świecie w historii firmy Viessmann instalacji solarnej w oparciu o kolektory słoneczne 598 szt.

Pierwsi w Polsce

W pierwszym w Polsce budynku użyteczności publicznej / medycznym wybudowanym w „technologii szkieletowej” w 2015 r. zrealizowaliśmy instalacje zgodnie ze standardami Fundacji Velux ze Skandynawii.

Partnerstwo i zaufanie

Nie będąc Korporacją – dostarczyliśmy ok. 32 000 kW mocy firmie Viessmann która obdarzając nas ogromny zaufaniem dopuściła do użytku i cyklicznie kupowała od nas urządzenia palnikowe do kotłów przemysłowych.

Umiejętności i organizacja

Na zlecenie Viessmann w 2014 r. przeprowadziliśmy specjalistyczne szkolenia dla Autoryzowanych Służb Technicznych Viessmann z zakresu „Optymalizacji Techniki Spalania Paliw” w laboratorium F.B.R. we Włoszech

Odpowiedzialność i doświadczenie

Firma Tauron w 2017 r. wybrała nas na swojego pierwszego niezależnego Doradcę Technicznego w zakresie optymalizacji systemów grzewczych energetyki rozproszonej.

Po sąsiedzku

Nasi doświadczeni instalatorzy w pełni wyposażeni w niezbędny sprzęt są zlokalizowani na Śląsku i w Małopolsce – dzięki temu jesteśmy na miejscu zawsze z konkurencyjną ofertą.

Wyznaczamy standardy

Budujemy świadomość ekologiczną – stosujemy nowoczesne, sprawdzone i energooszczędne rozwiązania wiodących producentów zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Bezpieczeństwo i gwarancja

Standardowo przy każdej naszej instalacji, poprawność jej wykonania oraz prowadzone przez nas prace są objęte Polisą Ubezpieczeniową OC – bez dodatkowych opłat dla Klienta.

Rozwój i kwalifikacje

Nieustannie podnosimy poziom naszych kwalifikacji, posiadamy na swoim koncie kilkadziesiąt odbytych szkoleń branżowych w Polsce i zagranicą.

„Budujemy Radość Dzieciom”

Charytatywnie wspieramy Małopolskie Hospicjum Dzieci Nieuleczalnie Chorych w Krakowie – nawiązując z nami współpracę dokładasz swoją „cegiełkę”

100% zadowolonych Klientów

Dołącz do grona naszych Klientów  –  Ciesz się niskimi rachunkami !!!