Serwis urządzeń grzewczych

Serwis i montaż urządzeń grzewczych Viessmann

Pracujące niemal bez przerwy zaawansowane urządzenia grzewcze viessmann, podobnie jak samochody, wymagają regularnych przeglądów. Viessmann Katowice zaleca systematycznie wykonywane przeglądy pieców grzewczych, pomp ciepła, kotłów gazowych viessmann czy innych urządzeń mają wpływ na żywotność, ekonomikę pracy urządzenia a przede wszystkim na bezpieczeństwo jego eksploatacji, pełną funkcjonalność i bezawaryjność przez długie lata.

Zazwyczaj przegląd techniczny zalecany jest przez producentów jak Viessmann  co najmniej raz na rok. Takie działanie pozwala upewnić się, że urządzenia grzewcze działają z pełną wydajnością i są bezpieczne w użytkowaniu, a także dokonać niezbędnych napraw czy konserwacji, jeśli tylko zajdzie taka konieczność.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów – firma Viessmann oddz. katowice aż przez 365 dni w roku i 24 godziny na dobę udostępnia Państwu pomoc techniczno-serwisową pod numerem telefonu 801 080 124. Jest ona skierowana do użytkowników urządzeń Viessmann, a także instalatorów oraz serwisantów.

Profesjonalnie przygotowani konsultanci oraz doradcy techniczni są do Państwa dyspozycji w każdym dniu tygodnia i każdej porze. Jeśli masz problem ze swoim urządzeniem, nie wahaj się skontaktować z konsultantem.

W przypadku, gdy konieczna okaże się wizyta serwisanta u klienta, pracownicy Infolinii zorganizują jego przyjazd do Państwa w jak najkrótszym czasie. tel. 801 080 124 | viessmann-serwis.pl

dla osób dzwoniących z telefonów stacjonarnych (opłata za połączenie 0,29 PLN/min. netto) dla osób dzwoniących z telefonów komórkowych (opłata wg taryfikatorów telefonii komórkowych).

Serwis urządzeń grzewczych

W ofercie również: